Přeskočit na obsah stránky

Menu

Inzerujeme na

Kontakt
JIMOX REALITY

Okružní 562/43
Vratimov
739 32

+420 775 249 941

e-mail: jimox@seznam.cz


Doporučujeme

Podmínky zpracování osobních údajů

V případě zájmu o bližší informace o nabízené nemovitosti na stránkách realitní kanceláře Jiří Moskal, IČ: 667 35 181, se sídlem Okružní 562/43, Vratimov 739 32, provozované na doméně www.jimox-reality.cz, může návštěvník těchto stránek / zájemce o nemovitost vyplnit a odeslat poptávkový formulář "Kontaktujte makléře", umístěný u každého inzerátu. Poptávkový formulář obsahuje osobní údaje zájemce o nemovitost (jméno, příjmení, e-mail a telefon), které jsou po jeho odeslání zpracovány a uloženy ve vnitřním systému provozovatele www stránek za účelem evidence poptávek realitní kanceláře Jiří Moskal a poskytnutí těchto údajů realitní kanceláři Jiří Moskal za účelem zpětného kontaktování zájemce o nemovitost.

Zpracované osobní údaje zájemce o nemovitost jsou v systému provozovatele www stránek uchovány po dobu 5 let a chráněny před případným zneužitím heslem, antivirovým programem. Realitní kancelář Jiří Moskal je povinna po vyzvání zájemcem o nemovitost, ke smazání jeho osobních údajů, bez prodlevy kontaktovat provozovatele www stránek, aby tyto osobní údaje rovněž bez prodlevy vymazal ze svého systému. Provozovatel www stránek tak bez prodlevy učiní. Realitní kancelář Jiří Moskal se zavazuje osobní údaje zájemce o nemovitost použít pouze na dobu nezbytně nutnou za účelem kontaktování samotného zájemce o nemovitost. V případě, že se zájemce o nemovitost stane klientem realitní kanceláře Jiří Moskal, bude dále s jeho osobními údaji nakládáno dle smluvních podmínek realitní kanceláře.

Realitní kancelář nemá v úmyslu předat osobní údaje do třetí země (do země mimo EU) nebo mezinárodní organizaci. Data zájemce nejsou automatickým způsobem analyzována. Zájemce má právo na přístup ke svým údajům, na vysvětlení, jakož i další práva, pokud se domnívá, že zpracování není v pořádku. Také může podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.
Osobní údaje jsou zpracovávány transparentně, korektně a v souladu se zákonem.

Zpracování osobních údajů probíhá v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) zákon č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a zákonem, který tento zákon ve smyslu provedení výše uvedeného nařízení nahradí zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační spolčenosti, zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a dalšími právními předpisy upravující ochranu osobních údajů.

Vyhledávání

Nejnovější inzeráty

30.07.2023 - Prodej, Byty - 2+1, Ostrava

Exkluzivní nabídka bytu 2+1 v žádané části Ostravy ... více ...

24.08.2022 - Prodej, Byty - 2+1, Ostrava

Hledáme byty a RD k prodeji pro naše ... více ...